New World - dziś startuje otwarta beta

Ostatnia przed premierą?

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj o godzinie 16:00 polskiego czasu rozpoczną się otwarte testy New World, obiecującej gry MMORPG od Amazon Studios.

Beta potrwa do 12 września, do godziny 21:00 polskiego czasu. Wielokrotnie opóźniana produkcja zadebiutuje pod koniec miesiąca - 28 września, tylko na PC. O ile plany znów nie ulegną zmianie.

Dołączenie do testów jest proste, ponieważ twórcy korzystają z wprowadzonego niedawno, nowego systemu testów na Steamie. Wystarczy strona New World w tym sklepie - należy wcisnąć przycisk „Poproś o dostęp” i czekać na zaproszenie.

Twórcy przeprowadzili już kilka podobnych inicjatyw, lecz przeznaczonych dla posiadaczy zamówień przedpremierowych. Jeśli braliśmy już udział i nie usunęliśmy plików gry, dane i tak będziemy musieli pobrać od nowa.

Nie zależy także przyzwyczajać się do rozwijanej postaci i zdobywanego sprzętu, ponieważ postępy z wersji beta zostaną zresetowane przed pełnym wydaniem.

Według poprzednich założeń gra miała ukazać się 31 sierpnia. New World kładzie nacisk na rzemiosło i zbieranie zasobów, a także na starcia PvP. Za grę płacimy tylko raz, ponieważ rozgrywka nie wymaga opłacania abonamentu - w przeciwieństwie do World of Warcraft czy Final Fantasy 14.

Założenia fabularne są proste: przybywamy na tajemniczą wyspę z misją kolonizacyjną, lecz plany szybko krzyżuje mroczna magia i spaczenie, z którym gracze muszą sobie poradzić.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami