Kolejny absurd w CoD Warzone - cheater lata po mapie motocyklem

Czy może być jeszcze komiczniej?

Kiedy wydawało się, że w kontekście cheatów w Call of Duty Warzone nic nie może już graczy zaskoczyć, w sieci pojawił się materiał, który prezentuje kolejny wyszukany hack - latający, zabójczy motocykl.

Z poniższego killcama wynika, że oszust (lub oszuści - trudno zweryfikować, czy pasażer jest „przypadkowy”) najpierw wzbija się w powietrze motocyklem, a następnie zaznacza ofiarę. Program następnie najpewniej kieruje pojazdem niczym pociskiem samonaprowadzającym i uderza w cel, zaliczając zabójstwo. Po wszystkim wystarczy już tylko uciec z miejsca zbrodni - oczywiście w górę.

When you thought you've seen it all. Now hackers have flying guided motorbikes. Activision can you WAKE UP from r/CODWarzone

„Activision, obudźcie się” - nawołuje autor publikacji na Reddicie. „To już się stało komiczne” - uważa jeden z komentujących. Nie wiadomo, jak powszechny jest cheat. Nie znaleźliśmy więcej nagrań z latającym motocyklem, ale trudno sobie wyobrazić, by był to jednostkowy przypadek.

Twórcy Warzone ze studia Raven Software stwierdzili niedawno, że szykują prawdziwy młot na cheaterów - nowy system zapobiegający oszustwom. Metoda zostanie wprowadzona w momencie przejścia strzelanki na styl i silnik graficzny Call of Duty Vanguard, a więc zapewne po premierze wyznaczonej na 5 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami