GTA 5 na PS5 i Xbox Series X/S dopiero w przyszłym roku

Jest za to nowy trailer.

Podczas imprezy PlayStation Showcase potwierdzono, że GTA 5 w wersji na PlayStation 5 ukaże się dopiero w marcu przyszłego roku.

Szczegóły na temat odsłony Xbox Series X/S nie są obecnie znane, lecz poprzednio zapowiadano, że obie wersje przeznaczone na sprzęt obecnej generacji ukażą się w listopadzie.

Popularna produkcja jest oczywiście dostępna na konsolach obecnej generacji już teraz, lecz wyłącznie w ramach funkcji kompatybilności wstecznej.

Samodzielna wersja GTA Online będzie dostępna na obu platformach, ale - jak ogłaszano już wcześniej - podczas trzech pierwszych miesięcy gracze na PlayStation 5 będą mogli wypróbować ją za darmo.

Rockstar zapewniał w przeszłości, że konwersje będą „rozszerzone o nowe funkcje i wzbogacone”, lecz nadal nie wiemy, co dokładnie to oznacza. W planach wyłącznie dla PlayStation 5 są także usprawnienia niektórych pojazdów w GTA Online.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami