Football Manager 2022 debiutuje w listopadzie - również w Xbox Game Pass

Oraz na urządzeniach mobilnych.

Studio Sports Interactive potwierdziło, że Football Manager 2022 ukaże się 9 listopada. Tego samego dnia produkcja ukaże się na PC oraz konsolach Xbox, także w ramach abonamentu Game Pass.

Listopadowa data premiery nie będzie większą niespodzianką. Cykl od wersji FM13 ukazuje się właśnie w tym miesiącu. Produkcję zapowiedziano w sierpniu, lecz nadal nie znamy żadnych szczegółów na temat nowości w rozgrywce - detale pojawiają się pod koniec września.

Posiadacze droższej subskrypcji Game Pass Ultimate będą mogli przenosić zapisy rozgrywki na wszystkie wspierane urządzenia, w ramach Xbox Cloud Gaming.

Jak podano na oficjalnej stronie, FM22 zaoferuje „nowy, progresywny system wprowadzania własnego stylu zarządzania”, cokolwiek może to oznaczać. Do tego „niezrównana głębia kontroli nad klubem” i nawigowanie „medialnego cyrku”.

Jak w poprzednim roku, interfejs konsolowego wydania będzie bazował na wersji Touch, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych.

Jeśli o tych ostatnich mowa, „pełnoprawne” FM22 Touch (także na Nintendo Switch) nie ma jeszcze daty premiery. Nieco uproszczone FM22 Mobile także debiutuje 9 listopada, na iOS i Androida.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami