Diablo 2 - punkty nawigacyjne: szybka podróż, jak używać

Teleportacja po mapie.

Mapy w Diablo 2: Resurrected są dość sporych rozmiarów, stąd też ciągłe przemierzanie ich na piechotę może być czasochłonne. Na szczęście w grze zaimplementowano system szybkiej podróży w formie punktów nawigacyjnych.

Na tej stronie wyjaśniamy jak z nich korzystać by szybko przemieszczać się po mapie i jakie są związane z tym systemem ograniczenia.

W każdym mieście znajdziesz punkt nawigacyjny (1). Gdy wejdziesz z nim w interakcję na ekranie wyświetli się nowe okno. Znajdziesz tam zakładki aktów (2), które udało ci się odblokować. W każdej z nich z kolei znajduje się maksymalnie 9 punktów (3) - wliczając to punkt w mieście - do których możesz się przenieść.

106_diablo_2_punkty_nawigacyjne_jak_korzystac

Jednakże, by z nich korzystać musisz wpierw odblokować punkty w konkretnych lokalizacjach. Zrobisz to po prostu wchodząc w interakcję z punktem kontrolnym (4). Od tego momentu stanie się on aktywny.

107_diablo_2_punkty_nawigacyjne_jak_korzystac

By przenieść się z miejsca wejdź w interakcję z dowolnym punktem kontrolnym (na przykład tym w mieście) i kliknij na odblokowaną pozycję na liście. Po krótkiej chwili twoja postać pojawi się w nowej lokacji. System ten nie ma żadnych ograniczeń, korzystanie z niego nie wymaga też złota czy innych zasobów. Jedynym wymogiem jest uprzednie odblokowanie punktu w danej lokacji.

Poprzednio: Diablo 2 - mana: jak zwiększyć i odzyskać manę

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - najemnicy: jak rekrutować i wskrzeszać, rodzaje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami