Wolverine kontra Sabretooth - obszerny gameplay z Marvel's Midnight Suns

Karty, mniejsze mapy, szybsza akcja.

Zgodnie z zapowiedziami, twórcy ze studia Firaxis opublikowali ponad 20-minutowy materiał z rozgrywki w Marvel's Midnight Suns, prezentując najważniejsze elementy taktycznej produkcji.

Oglądamy sporą zmianę formuły w porównaniu do poprzednich dokonań firmy - zwłaszcza XCOM. Mapy są dużo mniejsze, postacie korzystają ze specjalnych kart umiejętności, większy nacisk położone także na wykorzystywanie elementów otoczenia oraz przerywniki filmowe.

Jest też spojrzenie na rozgrywkę pomiędzy walkami, a więc na eksplorację klasztoru, który służy za bazę gracza. Zajmiemy się tutaj interakcjami i budowaniem relacji z innymi bohaterami.

Na polu walki znajdą się jednocześnie trzy kierowane przez nas postacie, co potwierdza mniejszą skalę. Wybierzemy spośród dwunastu: ujawnione do tej pory to: Dr. Strange, Magik, Iron Man, Wolverine, Ghost Rider, Blade, Kapitan America, Nico Minoru i Kapitan Marvel.

Premiera Marvel's Midnight Suns w marcu przyszłego roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami