Tak wygląda nowa mapa CoD Warzone - wyspa na Pacyfiku

Tropikalne tereny.

  • Na mapie przeważa roślinność, a terenów zabudowanych jest mniej
  • Warzone będzie zintegrowane z Vanguard - m.in. w kontekście silnika
  • Wyspa na Pacyfiku trafi do gry w okolicach premiery Vanguard

Częścią wczorajszej prezentacji trybu wieloosobowego z Call of Duty Vanguard było omówienie nowej mapy do Warzone, która trafi do battle royale w okolicach premiery nowej odsłony cyklu, a więc 5 listopada. Tym razem trafimy na wyspę na Oceanie Spokojnym.

Zwiastun mapy został wpleciony w pokaz i Activision nie udostępniło materiału osobno, ale twórcy na YouTube wycięli odpowiedni fragment:

warzone_mapa_2
warzone_mapa_3
warzone_mapa_4

Arena na Pacyfiku będzie oczywiście tematycznie nawiązywała do II wojny światowej. Trailer ujawnia, że jest znacznie bardziej tropikalna niż Werdańsk - uwagę zwraca gęsta roślinność, która przeważa nad terenami miejskimi.

Nowe Warzone zadziała na silniku Vanguard (a więc i Modern Warfare czy oryginalnej wersji Wedańska), co oznacza, że produkcje będą ze sobą zintegrowane. Dotyczy to chociażby przeniesienia do battle royale nowych możliwości związanych z rozgrywką oraz broni.

Zgodnie z zapowiedziami, otrzymamy też nowy - rzekomo lepszy - system anti-cheat. Raven Software nie podało jednak żadnych szczegółów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami