Rainbow Six Siege - darmowy weekend z okazji nowego sezonu

Jest też kolejna operatorka.

Sieciowa strzelanka Rainbow Six Siege rozpoczyna kolejny sezon zmagań rankingowych, pod nazwą Crystal Guard. Poza nową operatorką z Chorwacji i drobnymi zmianami na mapach jest także darmowy weekend.

Ten startuje jutro, 9 września. Na PC rozpocznie się o godzinie 15:00 polskiego czasu i potrwa do poniedziałku, 13 września, do godziny 22:00. Można już pobierać pliki.

Na PlayStation 4 zagramy od 09:00 polskiego czasu w czwartek do 09:00, już 13 września. Pre-load plików jest już dostępny. Na konsolach Xbox One godziny są identyczne, ale danych nie ściągniemy z wyprzedzeniem.

Dostępny jest komplet treści Rainbow Six Siege, włącznie z wszystkimi mapami oraz trybami. Cześć postaci należy odblokować za wirtualną lub prawdziwą walutę - jak w pełnej wersji.

Jeśli mowa o sezonie Crystal Guard, ten powinien potrwać do połowy listopada. Najważniejsza nowość to zapewne Osa, wspominana operatorka. „Geniusz inżynierii z Chorwacji” dysponuje między innymi tarczą Talon-8, możliwą do rozstawienia także na podłogach lub we framugach okien.

Zmiany na mapach to między innymi przesunięcie pojazdów w Banku, zablokowanie wybranych okien na Wybrzeżu, czy też usunięcie miejsca podłożenia bomby w pokoju z zapasami na parterze, w lokacji Klub.

Co interesujące, pancerz operatorów został zamieniony na zdrowie (PZ). Operatorzy z opancerzeniem 3 klasy mają 125 PZ, 2 klasy - 100 PZ, a 1 klasy - 100 PZ. Zmniejszono też ceny niektórych bohaterów, jak Maverick i Clash (teraz za 10 tys. Rozgłosu każdy).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami