Far Cry 6 z darmowym upgradem na next-geny - przypomina Ubisoft

Firma potwierdza wcześniejsze obietnice.

Ubisoft przypomniał, że Far Cry 6, czyli najnowsza odsłona cyklu, zaoferuje darmowy upgrade na konsole nowej generacji.

Na oficjalnym Twitterze serii przedstawiciele firmy podkreślili, że kupujący grę na PS4 lub Xbox One bez dodatkowych opłat otrzymają ulepszenie do wersji na - odpowiednio - PS5 i Xbox Series X/S.

Ubisoft zapewne postanowił potwierdzić wcześniejsze obietnice ze względu na niejasne kwestie związane upgrade'ami. Niektórzy wydawcy dużych tytułów - w tym Activision w przypadku Call of Duty: Vanguard - oferują jedynie odpłatną aktualizację.

Niedawno doszło do zamieszania z Sony, które początkowo zapewniało ulepszenie Horizon Forbidden West do wersji PS5 tylko dla nabywców droższych edycji specjalnych gry. Po krytyce koncern zmienił zdanie i ogłosił, że udoskonalone wydanie będzie darmowe dla osób, które kupią pozycję na PS4.

Far Cry 6 zadebiutuje 7 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Akcję osadzono na wyspie rządzonej przez dyktatora, któremu wizerunku i głosu użycza aktor Giancarlo Esposito.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami