Wychudzony, ledwo żywy Kratos na grafice koncepcyjnej z God of War: Wstąpienie

Bóg wojny nie do poznania.

  • Fani dotarli do grafiki koncepcyjnej przedstawiającej Kratosa w God of War: Wstąpienie
  • Bohater jest nie do poznania - mocno wychudzony i zniszczony
  • Twórcy nie wykorzystali wizji postaci w grze

Jeden z użytkowników forum Reddit opublikował grafikę koncepcyjną z God of War: Wstąpienie. Ilustracja przedstawia Kratosa jako wychudzonego, ledwie żywego człowieka.

Wspomniana produkcja ukazała się w 2013 roku na PS3. Akcję gry osadzono przed wydarzeniami z oryginalnej trylogii - po tym, jak zmanipulowany przez Aresa bohater zabił swoją rodzinę, trafił do więzienia, gdzie był torturowany przez trzy Furie.

Grafika prezentuje wczesny model Kratosa nękanego przez demony. Późniejszy bóg wojny jest nie do poznania - wojownik jest bardzo mocno wychudzony, twarz mocno postarzała, a na tułowiu brakuje skóry.

god_of_war_wstapienie_kratos
Kratos na grafice koncepcyjnej God of War: Wstąpienie

Autorem ilustracji jest James Van Den Bogart, który w latach 2011-2013 był starszym artystą postaci w odpowiedzialnym za serię God of War studiu Sony Santa Monica. Pracował też nad League of Legends i Guild Wars 2, a obecnie jest zatrudniony w Valve.

Nie jest jasne, dlaczego deweloperzy nie wykorzystali przedstawionego na grafice modelu postaci. Być może uznano, że taka wizja Kratosa jest zbyt kontrowersyjna i nie przypadnie do gustu fanom cyklu.

Aktualnie trwają prace nad nową odsłoną God of War, która kontynuuje wydarzenia przedstawione w wydanym w 2018 roku reboocie serii. Bohaterowi towarzyszy syn Atreus, a akcję osadzono w świecie mitologii nordyckiej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami