Twórca God of War komentuje żart fana: "Wiedźmin 3 jest niesamowity"

Cory Barlog nie dał się sprowokować.

Reżyser God of War w nieoczekiwany sposób odpowiedział fanowi, który stwierdził, że Wiedźmin 3 jest lepszy od najnowszych przygód Kratosa. Wygląda na to, że Dziki Gon wywarł na Corym Barlogu duże wrażenie.

„Wiedźmin 3 [jest - red.] lepszy” - napisał użytkownik Twittera, przyznając później, że zrobił to tylko w ramach żartu. Deweloper nie dał się jednak sprowokować:

„No tak, to dlatego, że ta gra jest kur**sko dobra” - odpowiedział Barlog, nie szczędząc w słowach i sugerując nieco, że sam uznaje Wiedźmina 3 za grę lepszą od wyreżyserowanego przez siebie dzieła.

Barlog już wcześniej przyznawał, że jest fanem Dzikiego Gonu autorstwa CD Projekt Red. W październiku 2019 roku, kiedy gra zadebiutowała na Switchu, napisał na Twitterze, że uwielbia grać w Wiedźmina 3 na konsoli Nintendo. Zasugerował też w żartach, że konwersja powinna nazywać się „sWitcher 3”.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami