[PLOTKA] Nowy inFamous pojawi się na PlayStation Showcase

Niespodzianka Sony?

Według niepotwierdzonych informacji, jeszcze w tym tygodniu Sony może ujawnić kolejną odsłonę inFamous - serii rozwijanej przez studio Sucker Punch.

Takie wieści przekazuje Nick Baker, czyli znany szerzej jako Shpeshal Nick współzałożyciel forum XboxEra. We wpisie na Twitterze przyznaje jednak, że nie jest w stanie w stu procentach zweryfikować zdobytych rewelacji.

„Proszę, byście podchodzili do tego z dystansem, bo tych doniesień nie mogłem potwierdzić. Chciałbym jednak, by okazały się prawdziwe, ponieważ lubię serię. Jest szansa, że na pokazie Sony zobaczymy powrót inFamous. Trzymam kciuki” - pisze internauta.

infamous_second_son_01
Ostatnią dużą odsłoną serii było inFamous: Second Son

Podkreślić trzeba, że informacje ujawniane przez Bakera kilkukrotnie okazywały się prawdziwe. Przykładowo jakiś czas temu przewidział, że niezależny Hades pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass.

Seria inFamous zadebiutowała w 2009 roku. Cykl inspirowany jest komiksami o superbohaterach i opowiada o osobach obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami. W sumie powstały trzy duże części, z czego ostatnia ukazała się ponad siedem lat temu.

PlayStation Showcase odbędzie się w czwartek, 9 września, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami