Diablo 2 - Demonolog: przywoływacz w Tajemnym Sanktuarium

Gdzie znaleźć i jak zabić Demonologa.

Demonolog to piąte zadanie drugiego aktu w Diablo 2: Resurrected. Odblokujesz je automatycznie w trakcie poprzedniej misji, Tajemne Sanktuarium. W ramach tego zlecenia musisz odnaleźć i pokonać tytułowego Demonologa.

Misja ta nie ma żadnych specjalnych wymagań. Zostanie dodana do twojego dziennika w trakcie zadania Tajemne Sanktuarium. Gdy przejdziesz przez Tajemne Sanktuarium i dotrzesz do miejsca, w którym znajduje się dziennik Horazona, tuż obok niego będzie czekał Demonolog (1), twój tutejszy cel.

086_diablo_2_akt_demonolog_przywolywacz_jak_pokonac

By wykonać misję musisz po prostu go wyeliminować. Przeciwnik ten zadaje olbrzymie obrażenia przy pomocy swoich zaklęć, w dodatku może znacząco spowolnić twoją postać. Nie ma on zbyt wielu punktów zdrowia i powinien paść po kilku ciosach, sprawę jednak utrudniają inni wrogowie, którzy bronią do niego dostępu.

Jeśli grasz postacią władającą magią lub Amazonką zbudowaną pod łuki/kusze, możesz wyeliminować wroga z bezpiecznej odległości. W przeciwnym wypadku odciągnij po prostu mięso armatnie od platformy, na której stoi przywoływacz i stopniowo eliminuj przeciwników. Samego Demonologa zostaw sobie na koniec. Śmierć maga zakończy także to bardzo krótkie zadanie.

Poprzednio: Diablo 2 - Tajemne Sanktuarium: piwnice pałacu, Horazon

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami