Assassin's Creed Valhalla z koszmarnym poziomem trudności - dziś patch 1.3.1

Jest też wiele innych nowości.

  • Nowa aktualizacja wprowadzi koszmarny poziom trudności
  • W planach dodatkowe mapy do trybu rzeczny najazd
  • Twórcy zmienią też działanie run

Ubisoft opublikuje dzisiaj kolejną aktualizację Assassin's Creed Valhalla. Jedną z kluczowych nowości jest następny poziom trudności - koszmarny.

Opcja o 200 procent zwiększy otrzymywane przez postać gracza obrażenia, a przy tym zachowa standardową ilość ran zadawanych wrogom. Funkcja zredukuje jednocześnie o 40 procent skuteczność leczenia i o 38 proc. czas trwania „okienka” na sparowanie ciosu.

Patch 1.3.1 zaimplementuje również trzy dodatkowe mapy do trybu rzeczne najazdy z kolejnymi mistrzami do pokonania. We wspomnianym wariancie pojawią się nowe nagrody w formie pancerza i pięciu broni.

assassins_creed_valhalla_tatuaze
Twórcy dodadzą tatuaże autorstwa graczy

Podniesiono też maksymalny poziom rozwoju chaty, służącej do rekrutowania jomswikingów, a także łodzi najazdowej - oba elementy będzie można ulepszyć do 4. i 5. levelu. Do tego trzy następne umiejętności do odblokowania.

Ponadto zmianie ulegnie działanie run - teraz zapewnią bonusy do broni, z którą są połączone, co umożliwi tworzenie bardziej spersonalizowanych zestawów uzbrojenia. Poza tym zniknie limit, po przekroczeniu którego premie nie mogłyby się kumulować.

To nie wszystko, ponieważ do gry trafią tatuaże, które przygotowali fani w ramach niedawnego konkursu. Wzory do nałożenia na postać, odbierzemy poprzez platformę Ubisoft Connect. Lista modyfikacji i nowości obejmuje także naprawę szeregu błędów.

Aktualizacja 1.3.1 pojawi się dzisiaj o godzinie 14:00. Rozmiar patcha różni się w zależności od platformy sprzętowej - posiadacze PS5 pobiorą 14,31 GB, ale już właściciele Xbox Series X/S do ściągnięcia będą mieli 34,05 GB.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami