Alan Wake na PS5 i PS4 niespodzianką pokazu Sony?

Remaster w ofercie tajwańskiego sklepu.

  • Alan Wake Remastered najpewniej zadebiutuje 5 października
  • Gra najprawdopodobniej zostanie zapowiedziana w tym tygodniu
  • Tytuł zmierza na PS5, PS4 i konsole Xbox

Aktualizacja: Oficjalnie zapowiedziano Alan Wake Remastered - gra ukaże się jesienią na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Oryginalna wiadomość: W katalogu tajwańskiego sklepu Rakuten pojawiło się Alan Wake Remastered, a według niepotwierdzonych wieści, gra zostanie ujawniona w tym tygodniu.

Przez pewien czas w ofercie widniała produkcja w wydaniu PS5, PS4 i na konsole Xbox. Z informacji na usuniętych już kartach katalogowych wynika, że tytuł zadebiutuje na rynku za niespełna miesiąc - 5 października.

Natomiast nieoficjalne doniesienia wskazują, że do zapowiedzi gry dojdzie w najbliższych dniach. Analityk Daniel Ahmad w odpowiedzi na wpis internauty Wario64, który zwrócił uwagę na Alan Wake Remastered, stwierdził, że pozycja „zostanie ujawniona w przyszłym tygodniu”. Biorąc pod uwagę fakt, że wiadomość pochodzi z minionego weekendu, prezentacja odbędzie się w tym tygodniu.

Na czwartek, 9 września, zaplanowano PlayStation Showcase. Niewykluczone, że właśnie na tym wydarzeniu studio Remedy oficjalnie potwierdzi istnienie odświeżonej wersji pozycji z 2010 roku. To o tyle możliwe, że odnowiona edycja byłaby debiutem serii na konsolach Sony.

Nie jest to pierwsza wzmianka o Alan Wake Remastered. W czerwcu odniesienia do tytułu odnaleziono w bazie sklepu Epic Games, z którym twórcy produkcji podpisali umowę wydawniczą na dwa projekty.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami