Wiedźmin 3 w pierwszej osobie - zaktualizowano nietypowy mod

Oczy Geralta w akcji.

Mod wprowadzający widok FPP do Wiedźmina 3 opisywaliśmy już pięć lat temu. Teraz pomysł doczekał się jednak odświeżenia i publikacji w serwisie Nexus.

Jak wyjaśniają twórcy, wzięto pod uwagę problemy dwóch poprzednich projektów tego typu: ubiegłorocznego First Person Improved oraz wspomnianej modyfikacji z 2016 roku, za którą odpowiadał niejaki „SkacikPL”.

Nowość sprawia więc, że „sterowanie jest bardziej przystępne”. Rozwiązano także szereg innych usterek, związanych z wyświetlaniem mieczów i kuszy, a także z przejściami kamery podczas walki.

Jak można się domyślać, nadal nie jest idealnie. Dla przykładu, w przerywnikach i podczas dialogów nadal widzimy standardowe ujęcia, są też kłopoty z cieniem Geralta.

Projekt można pobrać za darmo w serwisie Nexus. Biorąc pod uwagę lata rozwoju podobnych pomysłów, jest to zapewne szczyt tego, co można osiągnąć w obliczu obecnych ograniczeń technicznych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami