Diablo 2 - Tajemne Sanktuarium: piwnice pałacu, Horazon

Wskazówki dotyczące grobowca Tal Rasha.

Tajemne Sanktuarium to czwarte zadanie drugiego aktu w Diablo 2: Resurrected. W jego trakcie przeszukasz tytułowe sanktuarium w poszukiwaniu wskazówek dotyczących grobowca Tal Rasha. Z tej strony dowiesz się jak odblokować tę misję i jak ją wykonać.

Na tej stronie:

Tajemne Sanktuarium - jak odblokować zadanie

By odblokować to zadanie musisz wpierw ukończyć misję Laska Horadrimów. Następnie porozmawiaj z Drognanem (1), a potem skieruj się do południowo-wschodniej części Lut Gholein i przeprowadź konwersację z Jerhynem (2). Po wszystkim przejdź do budynku (3) z którego wyszedł Jerhyn i zejdź do Haremu.

081_diablo_2_akt_drugi_tajemne_sanktuarium_horazon

Harem, Pałacowe Piwnice

Musisz uważać w tej lokacji, gdyż pełno tutaj bardzo groźnych i zadających olbrzymie obrażenia stworów - jest to jednak dobre miejsce do zdobycie dużej ilości punktów doświadczenia. Zejdź na drugi poziom Harlemu i znajdź zejście do Pałacowych Piwnic (4).

082_diablo_2_akt_drugi_tajemne_sanktuarium_horazon

Na pierwszym poziomie piwnic znajdziesz punkt nawigacyjny (5) - odszukaj go, gdyż pozwoli ci to na łatwy powrót do tej wypełnionej wrogami lokacji. Zejdź na trzeci poziom piwnic i wejdź w interakcję z portalem (6) by dostać się do Tajemnego Sanktuarium.

083_diablo_2_akt_drugi_tajemne_sanktuarium_horazon

Tajemne Sanktuarium, Dziennik Horazona, Demonolog

Zejdź po schodach i aktywuj punkt nawigacyjny (7) na środku sanktuarium. Wybierz teraz dowolną z czterech ścieżek i dojdź do jej końca. Jeśli dojdziesz do ślepego zaułku, to wróć do centralnego punktu i wybierz inną odnogę.

084_diablo_2_akt_drugi_tajemne_sanktuarium_horazon

Jeśli dobrze wybierzesz, dotrzesz do platformy, na której stoi Demonolog (8) - spotkanie z nim odblokuje także piąte zadanie tego aktu o tej samej nazwie. Wróg posiada bardzo słabą obronę i niewiele punktów zdrowia, dlatego łatwo jest go zabić, jednak jego czary zadają gigantyczne obrażenia - są w stanie powalić twoją postać pojedynczym pociskiem.

085_diablo_2_akt_drugi_tajemne_sanktuarium_horazon

Po walce wejdź w interakcję z Dziennikiem Horazona (9) by zakończyć to zadanie i otworzyć portal do Kanionu Magów. Po drugiej stronie trafisz na ostatni w tym akcie punkt kontrolny, który pozwoli ci wrócić do miasta i kontynuować niedawno odblokowane zadanie Demonolog.

Poprzednio: Diablo 2 - Zbrukane Słońce: tajemnicza ciemność, Drognan

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami