Twórcy The Sims 4 odświeżą dodatek z 2015 roku

Dzień w spa otrzyma darmową aktualizację.

  • W przyszłym tygodniu dodatek Dzień w spa do The Sims 4 dostanie aktualizację
  • Twórcy znacząco rozbudują poszczególne mechanizmy rozgrywki
  • Nie zabraknie nowych aktywności

EA ujawniło plany odświeżenia Dnia w spa - wydanego w 2015 roku pakietu rozgrywki do The Sims 4. Darmowa dla posiadaczy DLC aktualizacja ukaże się 7 września na PC i konsolach.

Oryginalny dodatek wprowadził do gry opcję spędzenia przez Simy czasu w spa, by odzyskać wewnętrzną harmonię. Przygotowywany patch rozbuduje mechaniki, implementując między innymi możliwość uczestniczenia w aktywnościach relaksacyjnych dzieci.

W planach są też trzy nowe aspiracje związane z tematyką DLC - guru zen, spokój wewnętrzny i specjalisty dbania o siebie. Pierwsza pozwoli podopiecznym uczyć innych osiągania kontroli, a druga umożliwi skorzystanie z dodatkowych usług pielęgnacyjnych, w tym zabiegów manicure, pedicure i nakładania maseczek na twarz.

Ostatnia związana jest z zarabianiem pieniędzy. Simy same będą mogły masować klientów lub prowadzić zajęcia z jogi. Pojawi się nawet funkcja reklamowania działalności w mediach społecznościowych.

Twórcy wprowadzą opcje personalizacji paznokci - na ekranie tworzenia postaci zmienimy ich kolor, wzór, czy kształt. Do tego dwie cechy, które pozwolą oczyścić i odprężyć podopiecznego poprzez wizytę w spa, a także uniknąć opłat za korzystanie z usług relaksacyjnych.

Zapowiedziany patch to jednak pierwszy z serii aktualizacji. Deweloperzy zamierzają bowiem regularnie odświeżać wydane już pakiety rozgrywki do The Sims 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami