Paladyn, amazonka i inne klasy w nowych szatach - trailery przypominają o Diablo 2: Resurrected

Twórcy przybliżają postacie.

Blizzard udostępnił serię nowych zwiastunów Diablo 2: Resurrected, a więc remastera słynnej produkcji. Materiały przybliżają klasy postaci z gry.

Nagrania przedstawiają czterech herosów, którzy pojawią się w odświeżonej wersji produkcji, czyli druida, amazonkę, paladyna i czarodziejkę. Każdy oferuje unikalne dla siebie zdolności - przykładowo pierwszy z bohaterów potrafi zamienić się w wilkołaka lub niedźwiedzia.

Wcześniej Blizzard opublikował zwiastun poświęcony barbarzyńcy, który stawia na brutalną walkę w zwarciu. W sumie w grze pojawi się siedem klas postaci - oprócz wymienionych produkcja zaoferuje też zabójczynię i nekromantę.

Zobacz także: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Diablo 2: Resurrected zadebiutuje 23 września na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Twórcy przygotowali ulepszoną względem oryginału grafikę oraz szereg zmian i nowości w rozgrywce, w tym funkcję automatycznego zbierania złota.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami