Assassin's Creed Valhalla - ujawniono wstępne plany rozwoju gry na jesień

Aktualizacje i darmowe dodatki.

Ubisoft ujawnił wstępny harmonogram publikacji dodatkowych treści do Assassin's Creed Valhalla na najbliższe miesiące. W planach są między innymi kolejne aktualizacje.

Z opublikowanej w mediach społecznościowych grafiki wynika, że 7 września ukaże się patch oznaczony numerem 1.3.1. Szczegóły na temat zmian i innowacji nie są znane, ale wiadomo, że tego samego dnia pojawi się druga paczka nowych map do trybu rzeczne najazdy.

assassins_creed_valhalla_harmonogram_dodatkow
Harmonogram rozwoju Assassin's Creed Valhalla

Natomiast na bliżej niesprecyzowaną jesień przygotowywane są dwa inne elementy. Twórcy obiecują, że we wspomnianym terminie zadebiutują aktualizacja 1.3.2 i zapowiedziany już jakiś czas temu tryb edukacyjny, pozwalający zwiedzić świat wikingów bez walki. Moduł będzie darmowy dla posiadaczy podstawowej gry.

Niedawno Ubisoft poinformował, że zamierza rozwijać Assassin's Creed Valhalla - pierwszą odsłonę w historii cyklu - drugi rok po premierze. Deweloperzy zaznaczają, że już pracują nad kolejnymi rozszerzeniami.

Nie jest jednak obecnie jasne, czy w planach są kolejne dodatki pokroju wydanego niedawno Oblężenia Paryża, a więc płatne i wprowadzające nowe wątki fabularne do historii o przygodach Eivora.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami