Gameplay z Battlefield 2042 skupia się na zdolnościach specjalistów

Prezentacja czterech postaci.

Studio DICE opublikowało nowy zwiastun Battlefield 2042. Trailer koncentruje się na zdolnościach specjalistów i przedstawia fragmenty rozgrywki ze strzelanki.

Przypomnijmy, że w grze zrezygnowano ze standardowego podziału na klasy, przygotowując w zamian postacie o określonej tożsamości, wyglądzie, klasie oraz umiejętnościach, które można wykorzystać w trakcie rozgrywki.

Film przybliża czwórkę specjalistów i powiązane z bohaterami zdolności. Przykładem jest Webster MackKay, który posługuje się linką z hakiem - narzędzie pomaga w dotarciu do trudno dostępnych miejsc na mapie.

W nagraniu przedstawiono też Marię Falck. Kobieta dysponuje pistoletem, wystrzeliwującym strzykawkę leczącą sojuszników lub zadającą obrażenia wrogom. Potrafi też przywrócić powalonych towarzyszy do walki z pełnym zdrowiem.

Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Jeszcze we wrześniu odbędą się otwarte testy beta produkcji, choć dokładnego terminu startu na razie nie ujawniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami