Diablo 2 - Siedlisko Radamenta: kanały Lut Gholein

Zabicie Radamenta w kanałach pod miastem.

Siedlisko Radamenta to pierwsze zadanie drugiego aktu w Diablo 2: Resurrected. Rozpoczniesz je zaraz po dotarciu do Lut Gholein. W ramach tego zlecenia musisz zbadać kanały pod miastem i zabić znajdującego się tam Radamenta.

Na tej stronie:

Siedlisko Radamenta - jak odblokować zadanie

By rozpocząć to zadanie porozmawiaj z Atmą (1) stojącą przy karczmie w Lut Gholein. Jeśli masz problem ze znalezieniem jej (może skryć się wewnątrz budynku, przez co przysłania ją konstrukcja), otwórz mini-mapę. Po krótkiej wymianie zdań otrzymasz od niej misję.

065_diablo_2_akt_drugi_siedlisko_radamenta_atma

Kanały Lut Gholein, Radament, Zwój Horadrimów

Atma poprosi cię byś udał się do Kanałów pod miastem. Wejście (2) do nich znajdziesz w dwóch miejscach - w porcie, w południowej części miasta, a także w północno-zachodniej. Nie ma większego znaczenia, którą stroną dostaniesz się pod ziemię.

066_diablo_2_akt_drugi_siedlisko_radamenta_atma

Na drugim poziomie Kanałów znajdziesz punkt kontrolny, choć nie jest on tak przydatny - najpewniej więcej nie wrócisz do tej lokacji. Twoim celem jest trzeci poziom, na którym znajdziesz Radamenta (3).

067_diablo_2_akt_drugi_siedlisko_radamenta_atma

Przeciwnik otoczony jest dużą grupą pomniejszych wrogów - wybij przynajmniej ich część by ułatwić sobie zadanie. Sam Radament może zatruć twoją postać - trucizna nie wyrządzi tak dużych szkód jak ta stosowna przez Andariel, jednak potrafi utrzymywać się bardzo długo, niwelując działanie mikstur leczniczych.

Gdy pokonasz wroga nie zapomnij podnieść księgi umiejętności (4) z jego ciała - użycie jej pozwoli ci zyskać dodatkowy punkt umiejętności. Otwórz następnie skrzynię, której pilnował i zbierz ze środka Zwój Horadrimów (5).

068_diablo_2_akt_drugi_siedlisko_radamenta_atma

Po walce wróć do miasta i porozmawiaj z Atmą by przekazać jej informacje o zadaniu, które w tym momencie dobiegnie końca. W nagrodę za swoje wysiłki otrzymasz zniżki u wszystkich kupców w mieście.

Poprzednio: Diablo 2 - Siostry Rzezi: Andariel, boss pierwszego aktu

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami