Watch Dogs: Legion oraz Anno 1800 za darmo w weekend

Nowości do sprawdzenia.

  • Watch Dogs: Legion do sprawdzenia za darmo do 5 września
  • Podobnie Anno 1800 - do 6 września
  • Oba tytuły otrzymały niedawno dodatki

Ubisoft oferuje w ten weekend dwie gry do sprawdzenia za darmo: Watch Dogs: Legion oraz Anno 1800. Oba tytuły dopiero co otrzymały rozszerzenia, co wydaje się być powodem promocji.

W Watch Dogs: Legion zagramy od jutra, 3 września, na PC, PlayStation 4 oraz PS5 - do 5 września. Nie podano jeszcze konkretnych godzin, lecz można już pobierać pliki. Są też spore przeceny, jeśli zechcemy kontynuować rozgrywkę w pełnej wersji.

Okazją na przygotowanie darmowego weekendu były zapewne ostatnie aktualizacje obu produkcji. Do Legion twórcy wprowadzili między innymi oczekiwany od premiery tryb sieciowy, treści związane z Assasin's Creed, a także kooperacyjną misję na bazie serialu „Dom z papieru”.

Jeśli o Anno 1800 mowa, darmowy weekend już trwa, wyłącznie na PC. Zakończy się później, bo dopiero w poniedziałek, o godzinie 22:00. Tradycyjnie, postępy zostaną przeniesione do pełnego wydania, jeśli zdecydujemy się na zakup.

Ekonomiczna strategia otrzymała w tym tygodniu rozszerzenie The High Life, pozwalające zbudować nie tylko ciastka i maszyny do pisania, ale także windy oraz drapacze chmur. Tym samym zakończono trzeci „sezon” DLC do produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami