THQ Nordic obiecuje powrˇt legendarnych marek - firma szykuje pokaz

Z okazji 10. urodzin wydawcy.

THQ Nordic ogłosiło, że z okazji dziesiątej rocznicy powstania firmy przygotowuje pokaz powstających gier. Wydarzenie odbędzie się 17 września o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Prezentacja będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem platformy Steam oraz kanałów wydawcy w serwisach YouTube i Twitch. Konferencję poprowadzi Geoff Keighley - znany prezenter i organizator gali The Game Awards.

THQ Nordic przekonuje, że na imprezie przedstawi sześć nowych produkcji. Przedstawiciele firmy obiecują „powrót legendarnych marek i sequele uwielbianych gier”. W komunikacie prasowym wspomniano o tytułach, na których kontynuacje fani „czekali od dekady”.

Nie wiadomo, o jakich dokładnie pozycjach mówią przedstawiciele spółki. Warto jednak zaznaczyć, że wydawca posiada prawa do Kingdoms of Amalur, które nie otrzymało nowej części od wielu lat. Poza tym obecnie pracuje nad remake'iem pierwszej odsłony serii Gothic.

Wiadomo jednak, że THQ Nordic zaprezentuje fragmenty rozgrywki z Elex 2, czyli kontynuacji produkcji od studia Piranha Bytes. Program obejmie też pokaz Expeditions: Rome - strategii z elementami RPG.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami