Jerzy Dudek w FIFA 22 - ujawniono statystyki słynnego bramkarza

Polak wraca jako Bohater w Ultimate Team.

W FIFA 22 powróci Jerzy Dudek, który pojawi się w trybie Ultimate Team w formie karty Bohatera, o czym informowano już kilka tygodni temu. Teraz ujawniono szczegółowe statystyki bramkarza.

Jak ogłosili przedstawiciele EA Sports, ocena ogólna słynnego polskiego bramkarza wyniesie 86. Zaprezentowano również wygląd karty byłej gwiazdy Liverpoolu wraz z bardziej szczegółowymi atrybutami.

Statystyki Jerzego Dudka w FIFA 22:

  • PAR (robinsonada) - 86
  • ŁAP - 83
  • WYK - 78
  • REF - 90
  • SZB - 60
  • UST - 85
fifa_22_dudek
Karta Jerzego Dudka w FIFA 22

Karty Bohaterów to jedna z nowości w FIFA 22. Kartoniki wyróżniają się specjalnym zgraniem ligowym, odnoszącym się do najbardziej znanych wyczynów w karierze danego zawodnika. Gwarantują też zielone połączenie klubowe z dowolnym piłkarzem z tej samej ligi.

Dudek otrzymał od EA Sports przydomek „ludzka ściana” oraz grafikę, która upodabnia golkipera do komiksowego superbohatera. Ilustracja nawiązuje do tak zwanego „Dudek dance”, czyli tanecznych ruchów, które były reprezentant Polski wykonywał w finale Ligi Mistrzów w 2005 roku.

fifa_22_ludzka_sciana
Jerzy Dudek - ludzka ściana

Ujawniono również innych Bohaterów FUT - okazjonalną kartę otrzymali między innymi Mario Gomez, Diego Milito i Abedi Pele. FIFA 22 zadebiutuje 1 października na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami