Diablo 2 - Zapomniana wieża: Hrabina

Wieża na Czarnych moczarach.

Zapomniana wieża to czwarte zadanie pierwszego aktu w Diablo 2: Resurrected. Jest to jedna z pobocznych misji - nie musisz jej ukończyć, by móc kontynuować zabawę. W dalszym ciągu jednak warto, gdyż przeciwnik, którego musisz tutaj pokonać - Hrabina - ma 100% szansę na opuszczenie run po śmierci. Z tej strony dowiesz się jak rozpocząć to zadanie i gdzie znaleźć Hrabinę.

Na tej stronie:

Zapomniana wieża - jak odblokować zadanie

Zadanie to najłatwiej rozpocząć poprzez wejście w interakcję z Zapleśniałą księgą (1), którą znajdziesz na Kamiennym polu. Po przeczytaniu jej zawartości misja zostanie dodana do dziennika. Nie jest to jednak wymagane - możesz pominąć ten etap i przejść do kolejnego akapitu tej strony.

043_diablo_2_zadanie_zapomniana_wieza_hrabina

Zapomniana wieża na Czarnych moczarach, Hrabina

Skieruj się teraz do Mrocznej kniei - do tego samego miejsca, które odwiedziłeś w trakcie misji W poszukiwaniu Caina. Zbadaj teren, biegając wzdłuż krawędzi i znajdź przejście na Czarne moczary (2). Poszukaj tutejszego punktu nawigacyjnego (3) - wykorzystasz go w trakcie kolejnego zadania.

044_diablo_2_zadanie_zapomniana_wieza_hrabina

Zbadaj teraz Czarne moczary i poszukaj ruin wieży (4). Obiekt ten oznaczony jest także na mini-mapie za pomocą specjalnej ikonki (5). Wejdź do środka i wykorzystaj schody by dostać się na niższy poziom, a stamtąd do Piwnic pod wieżą pierwszego poziomu.

045_diablo_2_zadanie_zapomniana_wieza_hrabina

Twoim zadaniem jest przebić się przez kolejne pomieszczenia i schodzić na niższe poziomy wieży. Nie ma tutaj żadnej filozofii, musisz jednak uważać gdyż lokacja ta jest pełna silnych wrogów. Regularnie otwieraj miejski portal - w przypadku śmierci będziesz mógł szybko wrócić do walki.

Twój cel, Hrabina (6) znajduje się na poziomie 5. Sama w sobie nie jest zbyt wielkim wyzwaniem, jednak towarzyszy jej mnóstwo irytujących wrogów. W pierwszej kolejności zajmij się więc mięsem armatnim, a starcie z przeciwniczką zostaw sobie na koniec.

046_diablo_2_zadanie_zapomniana_wieza_hrabina

Gdy wybijesz Hrabinę i jej pomagierów, misja zostanie zaktualizowana i zakończona. Od tego momentu możesz także regularnie schodzić do tego miejsca i polować na łotrzycę - odrodzi się po każdym uruchomieniu gry, a przy śmierci zawsze upuści runy.

Poprzednio: Diablo 2 - W poszukiwaniu Caina: Drzewo Inifussa, zwój, Tristram

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami