Oszust ze spotu Activision wciąż oszukuje innych graczy w CoD Warzone

Twórcy na walce z cheaterami.

Activision opublikował spot, który wymierzony jest przeciwko graczom oszukującym w Call of Duty Warzone. Głównym bohaterem filmu jest prawdziwy cheater, który nadal zyskuje nieuczciwą przewagę w rozgrywce, choć wcześniej obiecał porzucenie tych praktyk.

„Oszukiwanie zawsze było niezgodne z zasadami Call of Duty Warzone” - głosi plansza rozpoczynająca nagranie. „Zbanowaliśmy właśnie 100 tysięcy cheaterów. To zdenerwowało wielu oszustów. Co ciekawe, nie tego gościa” - dodano.

Następnie pokazano wideo opublikowane na TikToku przez internautę o pseudonimie rushman360. W filmie użytkownik relacjonuje, że dostał blokadę na wszystkie konta, co - jak podejrzewał - jest efektem nałożenia bana sprzętowego. Gracz pogratulował Activision starań w walce z nieuczciwymi uczestnikami zabawy, obiecując, że kończy z cheatowaniem.

„Wiemy, co robicie. Idziemy po was” - podsumowuje spot udostępniony na oficjalnym Twitterze serii Call of Duty.

Jak jednak zaznacza serwis PC Gamer, sam rushman360 - wbrew zapewnieniom - nie skończył z oszukiwaniem. W ostatnich dniach regularnie publikuje nagrania, w których pokazuje jak stosuje programy w nieuczciwy sposób wspomagające rozgrywkę.

Celem filmu przygotowanego przez Activision było ostrzeżenie pozostałych cheaterów przed nadchodzącą falą banów. Twórcy Call of Duty Warzone pracują obecnie nad nowym systemem do walki z oszustami na PC - rozwiązanie zadebiutuje pod koniec bieżącego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami