Mod blokujący włączenie Skyrima usunięty - gracze oburzeni

Ruszyła petycja.

Nietypowa modyfikacja NoSkyrim ma jedno zadanie - uniemożliwić włączenie popularnej produkcji. Projekt został zbanowany w serwisie Nexus Mods, co wywołało pewne poruszenie wśród fanów.

„Czuliście kiedyś, że gra, na która wydaliście ciężko zarobione pieniądze, powinna zostać usunięta i niemożliwa do włączenia? Ja też. Teraz, dzięki NoSkyrim, zamiast rozpocząć nową grę w Skyrimie, po prostu nie da się tego zrobić” - czytamy w opisie.

Modyfikacja już jakiś czas temu pojawiła się w popularnym Nexus Mods. Teraz została jednak usunięta, bez podania powodów. Być może właściciele portalu nie cenią projektów, które zajmują się wyłącznie psuciem gry.

1
Po co grać, skoro można nie grać?

Jak doszukał się serwis PC Gamer, takie posunięcie ma jednak pewne konsekwencje. W serwisie Change.org pojawiła się petycja, podpisana już przez niemal 500 osób. Gracze domagają się przywrócenia NoSkyrim.

„Podpisuję, ponieważ osobiście wierzę, że to jedyny mod, który może przypomnieć Toddowi Howardowi, że jest śmiertelnikiem” - napisał jeden z fanów, mając na myśli popularnego producenta z Bethesdy, zajmującego się zapowiadaniem kolejnych konwersji Skyrima.

W serwisie społecznościowym Reddit powstała także grupa dla fanów modyfikacji. Nie brakuje narzekań, że gracze nie mają teraz wyjścia i będą musieli zacząć kolejną kampanię. „Moja żona i dzieci mnie potrzebują” - zapewnia niejaki „SativaSawdust”.

Wszystko to oczywiście w ramach żartu - podobnie jak sama modyfikacja. Jedynym poważniejszym pytaniem pozostaje kwestia tego, dlaczego mod został nagle usunięty.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami