GameBoy Advance doczeka się nowej gry - po 15 latach

Przygody pieska w kosmosie.

Goodboy Galaxy to zręcznościowa gra platformowa, która trafi nie tylko na PC oraz Nintendo Switch, lecz także na przenośną konsolę GameBoy Advance.

W momencie premiery (w 2023 roku) będzie to pierwsza od 15 lat produkcja, która ukaże się na GBA - rzecz jasna w formie fizycznego wydania na kartridżu.

Zaledwie trzy dni temu wystartowała zbiórka funduszy na Kickstarterze, a cel został już osiągnięty. Gracze wpłacili w sumie ponad 450 tys. zł na ukończenie projektu, a fundusze będą jeszcze zbierane przez niemal miesiąc.

Co ważne, można już pobrać demo produkcji, a prototyp mogli przetestować inni deweloperzy. „To naprawdę dopracowane. Wszystko robi świetne wrażenie. Do tego ta urocza oprawa - wszystkie postacie są wspaniałe” - napisał Adam Vian, twórca Snipperclips z Nintendo Switch.

W Goodboy Galaxy wcielimy się w psa-kosmonautę eksplorującego różne planety. Bohater nie stroni od walki z wykorzystaniem broni palnej. Blaster ulepszymy w trakcie przygody. Mamy spotkać ponad 50 postaci, od których otrzymamy kolekcjonerskie karty.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami