Far Cry 6 w akcji - długi gameplay z Xbox Series X

Eksploracja wyspy, ochrona koguta i nie tylko.

Ubisoft zorganizował na Twitchu transmisję, podczas której zaprezentował trwający kilkadziesiąt minut gameplay z Far Cry 6.

W trakcie wydarzenia przedstawiono grę uruchomioną na Xbox Series X. Deweloperzy pokazali między innymi eksplorację wyspy Yara, na której toczy się akcja strzelanki. Po świecie można przemieszczać się na piechotę i z pomocą różnych środków transportu.

Gameplay zaczyna się w około 10. minucie poniższego wideo.

Nie zabrakło również wykonywania zróżnicowanych misji. Uwagę zwróciło nietypowe zadanie, w ramach którego postać gracza musiała ochraniać koguta. Zwierzę starało się zniszczyć zbudowany przez ludzi dyktatora monument, w czym próbowali przeszkodzić wrogowie.

far_cry_6_screen
Na wyposażeniu postaci znajdzie się też plecak odrzutowy

Inne zaprezentowane aktywności obejmowały między innymi przejmowanie punktów kontrolnych należących do przeciwników. Pokazano też zwierzęcych towarzyszy, w tym niepełnosprawnego pieska Chorizo, który szczekaniem potrafi odwrócić uwagę oponentów.

Niedawno mieliśmy okazję przetestować wczesną wersję strzelanki i możecie przeczytać nasze wrażenia z Far Cry 6. Sama produkcja zadebiutuje 7 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami