DC pokaże Gotham Knights i Suicide Squad już 16 października

Na evencie FanDome.

Nowe informacje na temat gier Gotham Knights i Suicide Squad: Kill the Justice League zostaną ujawnione 16 października, podczas wydarzenia DC FanDome.

Transmisja online obejmie „prezentacje naszych najpopularniejszych filmów, gier, seriali i komiksów” - czytamy w oficjalnym opisie eventu. To sugeruje, że zobaczymy nowe materiały wideo.

Gotham Knights jest w mniejszym stopniu tajemnicą, ponieważ twórcy pokazywali już gameplay z tej produkcji. Powalczymy z przestępczością w Gotham pod nieobecność Batmana, wcielając się w Robina, Batgirl, Red Hooda czy Nightwinga.

Gra od studia WB Montreal pozwoli na zabawę w kooperacji dla dwóch osób, choć twórcy podkreślają, że co-op to tylko dodatek, a całość jest projektowana głównie jako przygoda single-player. Premierę przeniesiono jakiś czas temu na przyszły rok.

Mniej wiadomo na temat Suicide Squad. To nowa gra studia Rocksteady - twórców serii Batman: Arkham. Tytuł ten też mna zaoferować kooperacyjną rozgrywkę. Jeśli zagramy solo, będziemy mogli przełączać się między postaciami. Bohaterowie to Kapitan Boomerang, Harley Quinn, King Shark i Deadshot. Jak sugeruje podtytuł, historia będzie związana z walką z Ligą Sprawiedliwości, a nawet samym Supermanem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami