Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2021 - mapa i wszystkie lokacje

Garaż, parking, tor testowy, tor wyścigowy, aukcje samochodowe, złomowisko, salon samochodowy, stodoła, długa prosta.

Car Mechanic Simulator 2021 - mapa i wszystkie lokacje Garaż, parking, tor testowy, tor wyścigowy, aukcje samochodowe, złomowisko, salon samochodowy, stodoła, długa prosta.

Garaż, w którym mieści się nasz warsztat samochodowy, to podstawowe miejsce pracy w Car Mechanic Simulator 2021. Jednakże nie jest to jedyne miejsce, które możemy odwiedzić. Na mapie gry znajduje się kilka obiektów, do których warto zajrzeć, by zdobyć części samochodowe, pojazdy czy przetestować auta.

Na tej stronie opisujemy wszystkie miejsca warte odwiedzenia, a także jak korzystać z mapy, by dotrzeć do poszczególnych obiektów.

Za pomocą menu kołowego, wybierz opcję: mapa (1), a pojawi się poniższy ekran. Z listy (2) wybierz interesujące cię miejsce.

  • Garaż - czyli podstawowy obiekt, w którym spędzamy najwięcej czasu. Znajduje się w nim warsztat, gdzie naprawiamy samochody, a także inne budynki, w których możemy umieścić lakiernię, ścieżkę diagnostyczną i inne obiekty.
  • Parking - służy do parkowania pojazdów, które są naszą własnością (nie tych naprawianych); na początku możemy umieścić maksymalnie 10 samochodów, ale możemy rozbudować parking o kolejne miejsca do parkowania (aleje).
  • Tor testowy - możemy samodzielnie przetestować auto; jazda po torze testowym składa się z czterech elementów: slalomu, przyspieszenia, testu zawieszenia i hamowania; po przejechaniu wszystkich odcinków otrzymujemy raport, który uwzględnia stan techniczny części.
  • Tor wyścigowy - możemy swoje samochody, a także klientów, przetestować na torze wyścigowym. Po przejechaniu okrążenia nie otrzymamy żadnych konkretnych informacji o stanie technicznym pojazdu.
  • Aukcje samochodowe (dostępne od 15. poziomu) dzielą się na dwa rodzaje (Kowalski Car Auctions - droższe, ale sprawne samochody; Kowalski Salvage Cars - tańsze, ale wymagające gruntownej naprawy); po wybraniu i sprawdzeniu auta, należy przystąpić do aukcji, wówczas rozpoczyna się licytacja - jeśli ją wygramy, samochód trafia w nasze ręce.
  • Złomowisko (dostępne od 5. poziomu) - przeszukując złomowisko, natrafimy na stare części i wraki samochodów; możemy wybrać interesujące nas przedmioty, po ty by przy wyjściu ze złomowiska zapłacić za nie określoną kwotę; następnie możemy naprawić części i użyć je podczas naprawiania samochodów lub odprzedać z zyskiem.
  • Salon samochodowy - służy do zakupu nowych aut, które stają się naszą własnością. Podczas zakupu wybieramy model samochodu, kolor karoserii, felgi i opony.
  • Stodoła (dostępna od 10. poziomu) - ten obiekt działa podobnie jak złomowisko, z tą różnicą, że nie możemy bez końca odwiedzać tego obiektu. Aby przenieść się do stodoły, należy najpierw zdobyć mapę do stodoły, a tę uzyskujemy w ramach otwieranych skrzynek. Po zakończeniu zlecenia otrzymujemy skrzynkę, w której znajduje się 5 kart. Wybieramy tylko dwie z nich. Jeśli w środku będzie mapa do stodoły, dopiero wówczas możemy udać się do tego miejsca. Mapa do stodoły trafia do magazyny części. Liczbę map możemy podejrzeć w magazynie części lub na mapie świata (na liście miejsc do odwiedzenia, obok nazwy Stodoła, pojawi się wartość (3) informująca o możliwej liczbie odwiedzin tego miejsca).
  • Długa prosta - jak sama nazwa wskazuje, to miejsce składa się z drogi w jednym kierunku; podczas jazdy po długim odcinku możemy przetestować prędkość maksymalną wybranego pojazdu.

Następnie: Car Mechanic Simulator 2021 - początek: jak zacząć, co robić najpierw

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - radio, muzyka: jak zmienić, wyłączyć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Car Mechanic Simulator 2021

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.
Komentarze