Car Mechanic Simulator 2021 - co robić, gdy nie mamy pieniędzy (CR)

Kiedy brakuje gotówki w portfelu.

W Car Mechanic Simulator 2021 może dojść do sytuacji bez wyjścia, gdy nie będziemy mogli zakończyć naprawy samochodu, gdyż nie będziemy posiadali odpowiedniej liczby CR, by zakupić niezbędne części.

Taki problem może wystąpić, kiedy zainwestujemy prawie wszystkie oszczędności w rozbudowę warsztatu, zapominając, że potrzebujemy walutę gry na zakończenie zlecenia.

Jeśli dojdzie do takiej sytuacji, możemy uratować nasz warsztat na kilka sposobów:

110
  • wczytując poprzedni stan gry, choć nie zawsze przyniesie to zamierzony skutek, jeśli gra zapiszę się po tym, jak skończyła nam się gotówka;
  • realizować tylko proste zlecenia, które polegają na wymianie płynów czy wymianie oleju. Co prawda, wykonanie takich prostych zadań nie przyniesie nam zbyt dużo CR, ale realizując kilka pod rząd takich drobnych napraw, może uzbieramy na zakup części;
  • sprawdzić, czy w magazynie części nie mamy przedmiotów, które możemy odsprzedać;
  • przyjmując zlecenie zwykłe, po to by wymontować - w zależności od potrzeb finansowych - kilka czy kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt części i odsprzedać je. Co prawda, jest to trochę niemoralne rozwiązanie, ale czasami niezbędne, by kontynuować grę. Po za tym, jeśli czujemy wyrzuty sumienia, zawsze możemy wrócić do tego zlecenia po jakimś czasie, by zakupić nowe części i oddać klientowi naprawiony samochód.

Spis treści: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Car Mechanic Simulator 2021 - jak szybko zarabiać, zdobywać CR

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami