Polskie Giants Uprising pozwoli zrównać z ziemią średniowieczne wioski

Early Access w listopadzie.

Polskie studio Varsav Games może pochwalić się jednym z popularniejszych trailerów targów Gamescom. Filmowy zwiastun Giants Uprising nie prezentuje rozgrywki, ale przypomina o produkcji, która powinna ukazać się już na początku listopada.

Założenia gry są całkiem nietypowe - wcielimy się w tytułowego giganta, który ma już dość poniewierania przez ludzkość. Zemsta obejmie rujnowanie średniowiecznych wiosek oraz deptanie broniących je rycerzy.

„Wciel się w rolę potężnego Giganta, któremu udaje się uwolnić z niewoli, by zemścić się na bezlitosnej rasie ludzkiej” - czytamy w opisie. Na Steamie dostępna jest wersja demonstracyjna, a listopadowa premiera dotyczy odsłony Early Access na PC.

Twórcy zapowiadają nawet „poruszającą opowieść o dwóch wyrzutkach”. Naszemu gigantowi towarzyszy bowiem ludzki skazaniec, który najwidoczniej także ma na pieńku z mieszkańcami okolicznych wiosek.

„Upewnij się, by zrównać z ziemią każdy jeden budynek w wiosce lub zamku” - ostrzegają twórcy. W arsenale pojawią się „pierwotne bronie”, ale będziemy mogli skorzystać także z elementów otoczenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami