"Myślę, że robimy drugie Death Stranding" - aktor ujawnia plany Kojima Productions

Trwają negocjacje z wydawcą?

Norman Reedus, aktor odgrywający główną rolę w Death Stranding od studia Kojima Productions, ujawnił, że trwają już rozmowy dotyczące sequela tego tytułu.

- Myślę, że robimy drugie Death Stranding. Produkcja jest obecnie w fazie negocjacji, także... hurra! - powiedział aktor w rozmowie z brazylijskim serwisem AdoroCinema, jak informuje The Gamer.

Reedus nie zaznaczył, z kim trwają negocjacje. Można jednak się domyślić, że chodzi o potencjalnego wydawcę projektu, czyli o Sony Interactive Entertainment - to ta firma posiada prawa do marki Death Stranding.

Oryginał zadebiutował jesienią 2019 roku na PS4, później gra trafiła też na PC. Wcielamy się w kuriera, który - dostarczając towar - musi odbudować więzi między wieloma skupiskami społeczności w Stanach Zjednoczonych po apokaliptycznej katastrofie.

Już 24 września zadebiutuje rozszerzona wersja Death Stranding na PS5. Nowa edycja wprowadzi między innymi wiele nowych sposobów transportowania paczek (na przykład katapultę czy plecack z dopalaczem), a nawet pozwoli zorganizować wyścigi na zamkniętych torach.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami