Halo Infinite bez tradycyjnego systemu doświadczenia online - tylko Battle Pass

Wyzwania zamiast klasycznego XP.

Halo Infinite zaoferuje w trybie multiplayer system wyzwań, których wykonywanie zwiększy poziom przepustki Battle Pass. Za grę nie będziemy jednak nagradzani żadnymi punktami doświadczenia.

Zdobywanie punktów XP to klasyczna mechanika związana z rozwojem profilu sieciowego w zdecydowanej większości współczesnych strzelanek, jak choćby Call of Duty czy Battlefield.

„Granie i wygrywanie meczów też będzie jednym z typów wyzwań, które pomogą awansować w ramach Battle Passa. Nawet pomimo braku XP w okresie premiery, zawsze będziecie robić postępy w wyzwaniach” - zaznaczył menadżer społeczności z 343 Industries.

Co ciekawe, użycie słów „w okresie premiery” może sugerować, że deweloperzy planują wprowadzić tradycyjny system rozwoju i doświadczenia w późniejszym terminie.

Odnośnie przepustki Battle Pass, warto podkreślić, że Halo Infinite - podobnie jak zestaw Master Chief Collection - zaoferuje system, który pozwoli nadrabiać przepustki z minionych sezonów w dowolnym momencie. Takie rozwiązanie sprawia, że zawsze można zdobyć wszystkie nagrody, nawet jeśli związany z nimi sezon już się zakończył.

Halo Infinite debiutuje w grudniu na PC i konsolach Xbox.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami