"Gdzie jest GTA 6?!" - niemiecki fan wdarł się na scenę podczas teleturnieju

Ważne pytanie.

Fan Grand Theft Auto wdarł się w weekend na scenę popularnego niemieckiego teleturnieju „Schlag den Star”, by zadać prowadzącemu istotne pytanie - „Gdzie jest GTA 6?” Nie otrzymał odpowiedzi.

Mężczyzna przedstawił się jako „Taser”. Wziął „udział” w odcinku, w którym odpytywana była Evelyn Maria Burdecki, gwiazda telewizji reality show. „Nadal czekam na GTA 6, od lat” - narzekał.

Prowadzący - komik Alexander „Elton” Duszat - zachował zimną krew i zapewnił, że nie ma pojęcia, kiedy nowa odsłona popularnej serii może się ukazać. Dodał także, że nie zależy to od niego.

- GTA 6 to gra komputerowa, tak? - zapytała Burdecki, wyraźnie zaskoczona całą sytuacją. - Dokładnie! - odparł uprzejmie Taser. Po chwili poprosił Duszata, by razem zawołali do kamery: „Gdzie jest GTA 6?” Do okrzyku nie doszło.

- Nie, nie muszę tego robić. Nie skończyłem jeszcze „piątki” - odparł komik, nie tracąc dobrego humoru. Taser został następnie odprowadzony za kulisy przez ochronę.

- Czy zapłaciło mu Take 2, czy kto tam tworzy tę grę? - dodał prowadzący, wykazując się wiedzą na temat rynku gier wideo. Duszat w przeszłości użyczał między innymi głosu w niemieckiej wersji Halo 3, więc ma pewne doświadczenie w branży.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami