Diablo 2 - strzały i bełty: jak uzupełniać

Jak sprawnie korzystać ze strzał i bełtów.

Diablo 2: Resurrected pozwala korzystać z łuków i kusz dowolnym postaciom - nie tylko tym klasy Amazonka. By móc jednak atakować za pomocą tych broni potrzebne są odpowiednio strzały i bełty. Te mają ograniczoną ilość. Jak je więc uzupełniać? Dowiesz się tego z niniejszej strony.

Jeśli planujesz korzystać z łuków bądź kusz do walki na dystans, będziesz potrzebował odpowiednio strzał (1) lub bełtów (2). Te zakłada się zawsze na drugą rękę (3) - tam gdzie zwykle jest tarcza. W jednej paczce strzał może być maksymalnie 350 sztuk amunicji, w kołczanie z bełtami z kolei 250 - nie da się przekroczyć tej wartości w żaden sposób.

017_diablo_2_strzaly_belty_jak_uzupelniac

Każda wystrzelona strzała lub bełt zużywa jeden pocisk. Gdy wszystkie się wyczerpią, kołczan założony na postać po prostu zniknie - jeśli nie będziesz miał w ekwipunku kolejnego, nie będziesz w stanie korzystać z wybranej przez siebie broni dystansowej. Na szczęście nie ma większego problemu z pozyskaniem nowych bełtów czy strzał - możesz zebrać je z ziemi (4) z pokonanych wrogów bądź kupić od handlarzy.

018_diablo_2_strzaly_belty_jak_uzupelniac

Na ten moment nie ma żadnego sposobu na automatyczne uzupełnianie strzał czy bełtów w kołczanach. Przedmioty te normalnie (bez wykorzystania zewnętrznych programów) nie mogą mieć żadnych właściwości magicznych - nie mogą więc zyskać właściwości pozwalającej na samoistnie uzupełnianie (jak w przypadku oszczepów). Jeśli chcesz sprawnie korzystać z broni dystansowej, regularnie uzupełniaj zapas i staraj się trzymać przynajmniej jeden dodatkowy kołczan w ekwipunku.

Poprzednio: Diablo 2 - jak korzystać z mikstur

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - przedmiot eteryczny: dlaczego nie mogę naprawić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami