Diablo 2 - przedmiot eteryczny: dlaczego nie mogę naprawić

Przedmioty jednorazowe i jak z nich korzystać.

Wśród przedmiotów, które zdobędziesz w Diablo 2: Resurrected w oczy najpewniej rzucą ci się te z właściwością eteryczny. Mają one zwiększone statystyki, jednak nie można ich naprawić. Jak temu zaradzić i czy można z nich zrobić dobry użytek? Tego dowiesz się z niniejszej strony.

Praktycznie każdy przedmiot w D2 da się naprawić - wystarczy udać się do odpowiedniego handlarza i wykorzystać przyciski naprawy (1). Wyjątkiem są tutaj przedmioty z właściwością eteryczny (2), których nie możesz naprawić. Jeśli ich trwałość (3) spadnie do zera, nie będziesz w stanie z nich korzystać.

021_diablo_2_przedmiot_eteryczny_jak_naprawic

Nie możesz tutaj niestety nic poradzić - nie ma aktualnie sposobu, by obejść to ograniczenie. Nie musisz jednak przejmować się tym w przypadku broni dystansowych jak łuki i kusze, a także różdżek i lasek. Te pierwsze nie posiadają w ogóle trwałości, drugie z kolei wykorzystasz głównie ze względu na premie do umiejętności - jeśli nie będziesz nimi atakował, to też nie stracą na trwałości.

Z uwagi na fakt, że przedmioty tego typu mają zwiększone statystki (na przykład obrażenia - oczywiście względem nieeterycznych wariantów), świetnie sprawdzą się one jako wyposażenie dla najemników. Ich ekwipunek nie traci wytrzymałości, niezależnie od tego jak i z kim walczą. Nie musisz więc martwić się, że ulegną bezpowrotnemu zniszczeniu.

Poprzednio: Diablo 2 - strzały i bełty: jak uzupełnić

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - oszczepy, topory i noże do rzucania: jak uzupełnić

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami