Diablo 2 - jak korzystać z mikstur

Szybkie przywracanie punktów życia i many.

Mikstury są nieodłącznym elementem rozgrywki w Diablo 2: Resurrected. Zrobisz z nich użytek podczas pierwszych godzin zabawy, jak i w trakcie walk na poziomie trudności koszmar czy piekło. Z tej strony dowiesz się jak z nich sprawnie korzystać.

Mikstury w D2 dzielą się na kilka typów. Najczęściej używane to mikstury leczenia (1), many (2) i wzmocnienia (3). Pierwsze przywrócą część punktów zdrowia, drugie many, a trzecie jednego i drugiego zasobu. Mikstury lecznicze i przywracające manę uzupełniają ją w ciągu kilku sekund od aktywowania, wzmacniająca z kolei działa natychmiastowo.

015_diablo_2_mikstury_jak_korzystac

By z nich skorzystać możesz na nie kliknąć prawym przyciskiem myszy bądź wykorzystać cyfry 1-4 (przyciski d-pad w przypadku wersji konsolowych). W tym drugim przypadku mikstury muszą znajdować się na pasku (4) - możesz przeciągnąć je tam ręcznie bądź przytrzymać klawisz Shift i klikać po kolei na każdą z nich (w przypadku wersji na konsolę najedź na pasek i przytrzymaj prawy analog by automatycznie uzupełnić pasek).

016_diablo_2_mikstury_jak_korzystac

Same mikstury zdobędziesz z pokonanych wrogów lub zakupisz od handlarzy w miastach. Jeśli chodzi o pasek, standardowo możesz na nim umieścić jedynie cztery mikstury, po jednej na każdą cyfrę - zwiększysz to z pomocą kolejnych szarf i pasów, które założysz na postać.

Poprzednio: Diablo 2 - mapa: czy jest, jak korzystać

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - strzały i bełty: jak uzupełniać

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami