Diablo 2 - handel: jak sprzedawać przedmioty

Pozbywanie się zbędnego ekwipunku.

Podczas rozgrywki w Diablo 2: Resurrected zbierzesz mnóstwo najróżniejszych przedmiotów. Duża ich część nie będzie ci jednak potrzebna. Zamiast je wyrzucać możesz sprzedać je u handlarza by zarobić dodatkowe złoto. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać i jakie są tutaj ograniczenia.

By sprzedać posiadane przez ciebie przedmioty musisz znaleźć dowolnego handlarza. W pierwszym akcie może to być na przykład Akara (1), od której zdobędziesz pierwsze zadanie. Wejdź z nią w interakcję i wybierz opcję handel (2).

004_diablo_2_handel_jak_sprzedawac_przedmioty

W nowo otwartym oknie pojawi się twój ekwipunek, jak i ten handlarza. By sprzedać przedmiot (3) możesz kliknąć na nim lewym przyciskiem myszy, a następnie upuścić go w oknie handlarza. Możesz też przytrzymać przycisk control i kliknąć lewym przyciskiem na przedmiocie - zostanie on automatycznie sprzedany, bez konieczności przenoszenia go.

005_diablo_2_handel_jak_sprzedawac_przedmioty

Zwróć jednak uwagę na cenę przedmiotu (4) zanim go sprzedasz. Może się bowiem okazać, że handlarz w danym akcie będzie w stanie zaproponować za niego ograniczoną kwotę. Dla pierwszego aktu (na poziomie normalnym) jest to 5,000 złota, dla drugiego 10,000. Wartość ta rośnie z każdym kolejnym aktem - sprzedając przedmioty w akcie 5 zarobisz maksymalnie 25,000 złota.

Wartości te da się zwiększyć jeszcze bardziej grając na wyższych poziomach trudności (koszmar i piekło). Jednakże, na ten moment maksymalna kwota to 35,000 (gdy sprzedasz przedmiot przynajmniej w 2 akcie na poziomie koszmar). Pamiętaj też, by sprzedawać przedmioty po identyfikacji - zyskają one znacząco na wartości.

Poprzednio: Diablo 2 - handlarze: jak znaleźć, co oferują

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - skrzynka: osobista, wspólna, jak zwiększyć skrytkę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami