Gra sieciowa od twórców The Last of Us 2 to "kinowa przygoda między graczami"

Przekonuje jeden z deweloperów.

Naughty Dog obecnie przygotowuje samodzielną grę sieciową, która najpewniej jest trybem multiplayer The Last of Us 2. Szczegóły nie są znane, ale jeden z twórców określił projekt mianem „kinowej przygody”.

Deweloperzy szukają aktualnie ludzi do zespołu odpowiedzialnego za niezapowiedzianą jeszcze produkcję wieloosobową. Na Twitterze oferty o pracę promuje Vinit Agarwal, czyli reżyser w kalifornijskim studiu.

„Intensywnie zatrudniamy, zgłoście się, jeśli chcecie być częścią ożywienia kinowej przygody między graczami w naszej nowej samodzielnej, sieciowej grze akcji” - napisał przedstawiciel Naughty Dog.

Nie jest jasne, co dokładnie oznacza określenie zastosowane przez Agarwala. Niewykluczone jednak, że mimo nacisku na rozgrywkę wieloosobową w produkcji bardzo ważną rolę odegrają fabuła i narracja.

Deweloper udostępnił wpis opublikowany przez profil Naughty Dog. Wiadomość ujawnia, że studio szuka ludzi na liczne stanowiska związane z multiplayerową grą - znaleźć chce na przykład twórców skryptów, projektantów poziomów i ekonomii oraz programistów sztucznej inteligencji.

Nadmienić należy, że w ogłoszeniach nie pada nazwa The Last of Us 2, ale tajemniczy tytuł jest najpewniej powiązany ze wspomnianą produkcją. Jeszcze przed premierą pozycji o przygodach Ellie autorzy ujawnili, że nie zaoferuje trybu online, ale zapewniono, że trwają prace nad osobnym projektem sieciowym.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami