W GTA Online można znaleźć pirackie statki i skarby

Z nagrodami.

Rockstar Games wprowadził do GTA Online nowy rodzaj aktywności. Na terenie Los Santos pojawiły się wraki pirackich statków ze skarbami.

Jak wyjaśniają twórcy, pozostałości okrętów codziennie zmaterializują się w innym miejscu linii brzegowej. Każdego dnia można znaleźć i zbadać tylko jedną jednostkę, a postępy śledzi się w jednej z zakładek menu interakcji.

gta_online_piraci
Pirackie statki skrywają skarby

We wraku gracze znajdą skarb i fragment odzieży. Tych ostatnich przygotowano w sumie siedem, a zgromadzenie wszystkich zostanie nagrodzone „ubiorem z dawnych czasów” - najpewniej inspirowanego piratami.

To nie wszystko: do GTA Online dodano auto Karin Sultan RS Classic, które nabyć można w Southern San Andreas Super Autos. Są też inne atrakcje - podwójne nagrody za wykonywanie zleceń warsztatu tuningowego i misji kontaktów Lestera, a także za uczestnictwo w dodanych w tym roku wyścigach kaskaderskich. Do tego potrójne nagrody dla ochroniarzy i partnerów.

Zobacz też: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami