Trwa darmowy weekend z Battlefield 5 na PC

Także jako prezent w Amazon Prime Gaming.

Sieciowa strzelanka Battlefield 5 jest obecnie dostępna za darmo na Steamie, w ramach wydarzenia specjalnego. Znacznie obniżono też cenę, jeśli zechcemy zatrzymać grę na zawsze - do 27 złotych.

Akcja trwa do niedzieli, 29 sierpnia, do godziny 19:00 polskiego czasu. Sprawdzimy wszystkie tryby rozgrywki - nie tylko zmagania sieciowe, ale także kampanie fabularne, czyli wojenne opowieści z perspektywy różnych postaci.

Wraz ze zbliżaniem się do październikowej premiery Battlefield 2042, Electronic Arts coraz częściej organizuje różne przeceny i promocje tego typu. Warto przypomnieć, że abonenci Amazon Prime Gaming mogli odebrać Battlefield 1 za darmo - a teraz dostają właśnie Battlefield 5.

Ta ostatnia oferta obowiązuje do 1 września i sprawia, że tytuł otrzymujemy do zatrzymania na zawsze, a nie tylko na weekend, jak w opisywanej inicjatywie na Steamie.

Tymczasem Battlefield 2042 ukaże się 22 października na PC oraz na konsolach poprzedniej i obecnej generacji. W odróżnieniu od opisywanych powyżej odsłon serii, w nowym tytule trafimy na pola walk umieszczone w niedalekiej przyszłości.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami