Lokacje w Starfield - twórcy opowiadają o grze w nowych materiałach

Trzy dzienniki deweloperskie.

Bethesda opublikowała trzy materiały na temat gry Starfield. Filmy skupiają się na wybranych lokacjach, które odwiedzimy podczas przygody. Możemy też przyjrzeć się grafikom koncepcyjnym.

Akila to stolica konfederacji Free Star Collective. Jej mieszkańcy wierzą w wolność i indywidualność. Miasto jest odgrodzone od reszty planety, ponieważ grasują na niej niebezpieczni kosmici.

Neon to z kolei miasto przyjemności i rozrywek zbudowane przez jedną z wielkich korporacji, początkowo jako miasto rybackie. Odkryto tam jednak rybę z psychotropowymi właściwościami. Tak powstał narkotyk legalny tylko na tej planecie, na którym założyciele miasta znacznie się wzbogacili.

Jest też wreszcie New Atlantis. To stolica United Colonies - najpotężniejszej i najbardziej stabilnej frakcji w Starfield. To nowoczesna metropolia, która ma stanowić wzór dla innych miast.

Starfield to nadchodzące RPG science-fiction od Bethesda Game Studios. Gra ma zadebiutować 11 listopada 2022 roku na konsolach Xbox oraz na PC. Nie zaprezentowano jeszcze żadnych fragmentów rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami