Games with Gold: wrzesień 2021 - pełna oferta

Warhammer: Chaosbane i inne.

Microsoft przedstawił pełną ofertę Games with Gold na wrzesień 2021. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Warhammer: Chaosbane.

Wspomniany tytuł posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Produkcja jest pozycją w stylu Diablo - akcja ukazana jest w rzucie izometrycznym, a rozgrywka sprowadza się do eliminowania dużej liczby wrogów i zbierania wyposażenia.

warhammer_chaosbane_gold
W Warhammer: Chaosbane do wyboru jest kilka klas postaci

Natomiast w dniach 1-15 września właściciele Xbox 360 pobiorą Zone of the Enders HD Collection - pakiet odświeżonych wersji dwóch pierwszych odsłon cyklu od Hideo Kojimy. Akcję osadzono w przyszłości, kiedy to ludzie w kolonizacji planet korzystają z pomocy mechów bojowych.

Games with Gold - pełna oferta na wrzesień 2021

  • Warhammer: Chaosbane (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-30 września
  • Mulaka (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 września-15 października
  • Zone of the Enders HD Collection (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 września
  • Samurai Shodown 2 (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-30 września

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami