Tak powinny wyglądać Pokemony? Szalone DokeV przyciąga oprawą

Gra twórców Black Desert Online.

  • DokeV to nowy projekt od twórców Black Desert Online
  • Tak jak w grach z serii Pokemon, rozgrywka polega na łapaniu stworków
  • Tytuł wyróżnia się grafiką

Jedną z gier zaprezentowanych na Gamescom Opening Live było DokeV - produkcja od twórców Black Desert Online, założeniami przypominający serię Pokemon. Gra wyróżnia się grafiką.

W zwiastunie uwagę zwraca warstwa wizualna otoczenia. Krajobrazy - głównie miejskie, choć nie brakuje plaż, wód, a także obszarów górskich i roślinności - oraz animacje postaci charakteryzują się wysoką jakością.

Tak jak w grach z serii Pokemon, gracze staną przed zadaniem kolekcjonowania stworków, które też pokazano w materiale. W filmie ukazano fragmenty potyczek, choć nie jest na razie jasne, jak dokładnie przebiegną walki.

Zwiastun sugeruje, że gra zaoferuje swobodę w eksploracji. Postacie przemierzają miasto na różne sposoby - można szybować na parasolce, płynąć motorówką, czy przemieszczać się niczym Spider-Man.

Studio Pearl Abyss pracuje nad DoveK od kilku lat. Co ciekawe, projekt zapowiedziano jako MMO, ale tytuł nie jest już reprezentantem wspomnianego gatunku. Twórcy wyjaśnili na Twitterze, że postanowili pójść w innym kierunku - pozycja jest teraz określana jako „przygodowa gra akcji o zbieraniu stworków w otwartym świecie”.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami