Nowe Saints Row na PC jest exclusivem Epic Games Store

Czasowa wyłączność dla sklepu.

  • Reboot Saints Row na PC początkowo dostępny będzie tylko w Epic Games Store
  • Gra jest czasowym tytułem na wyłączność sklepu

Wczoraj zapowiedziano nową odsłonę Saints Row, która jest restartem serii. Okazuje się, że na PC gra ukaże się początkowo tylko w Epic Games Store.

Przedstawiciele Deep Silver poinformowali - o czym pisze serwis PC Gamer - że wersja komputerowa jest czasowym exclusivem sklepu twórców Fortnite. Nie wiadomo jednak, ile potrwa wyłączność, choć można założyć, że rok.

Potwierdzono tym samym nieoficjalne doniesienia sprzed kilku miesięcy. Według ujawnionych w maju dokumentów sądowych, zawierających publikacje z 2019 roku, wskazywały, że nowa odsłona Saints Row - wraz z Dead Island 2 - w edycji PC trafi tylko na Epic Games Store.

Kolejna część uznanego cyklu jest rebootem serii. Gracze wcielą się w The Bossa, który wraz z trójką przyjaciół postanawia założyć gang. Produkcja będzie bardziej realistyczna - zabraknie na przykład supermocy, choć twórcy nie zrezygnowali z komediowej otoczki.

Saints Row zadebiutuje 25 lutego na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. My już widzieliśmy grę i spisaliśmy nasze wrażenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami