New World - wkrótce otwarta beta MMO od Amazona

Dla wszystkich chętnych.

Wielokrotnie opóźniana gra MMORPG New World debiutuje - miejmy nadzieję - 28 września, tylko na PC. Wkrótce przed tą datą - począwszy od 9 września - studio Amazon rozpocznie kolejne testy beta produkcji, tym razem otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Wieści ujawniono na wczorajszej konferencji na targach Gamescom. Nowy trailer przypomniał główne założenia projektu: przybywamy na tajemniczą wyspę z misją kolonizacji, lecz plany szybko krzyżuje mroczna magia i spaczenie.

Dołączenie do testów powinno być stosunkowo proste, ponieważ wystarczy konto na Steamie oraz strona New World w tym sklepie - odpowiedni link pojawi się wraz ze startem bety. Ta potrwa trzy dni, do 12 września.

Twórcy przeprowadzili już kilka podobnych inicjatyw, lecz przeznaczonych dla posiadaczy zamówień przedpremierowych. Każda z nich kończyła się przełożeniem premiery, co wydaje się przynajmniej potwierdzać, że deweloperzy wsłuchują się w głos społeczności.

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem nie dojdzie do podobnej decyzji. Według poprzednich założeń gra miała ukazać się 31 sierpnia, ale i to był już trzeci z ustalonych terminów.

New World kładzie duży nacisk na rzemiosło i zbieranie zasobów, a także na starcia PvP. Za grę płacimy tylko raz, ponieważ rozgrywka nie wymaga opłacania abonamentu - w przeciwieństwie do World of Warcraft czy Final Fantasy 14.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami