Zapowiedziano Saints Row - premiera w lutym 2022 roku. Jest pierwszy trailer

Restart serii.

Studio Volition zapowiedziało grę Saints Row. To reboot cyklu. Zadebiutuje 25 lutego przyszłego roku na PC, PS4, Xbox One i Xbox Series X - nie potwierdzono jednak, czy pojawi się opcja cross-play.

Zwiastun CGI dobrze oddaje klimat produkcji. Bardziej przyziemny niż w przypadku kosmicznego Saints Row 4, ale wciąż pełen luzu i humoru. Produkcja robi dobre pierwsze wrażenie - nasze wrażenia z pokazu opublikujemy wkrótce.

Otwarty świat, różnorodne dzielnice, początki kariery kryminalnej i budowanie struktur, które pozwolą nam prowadzić różne rodzaje przestępczej działalności - to najważniejsze elementy Saints Row. Zabraknie supermocy i kosmitów, a w walce skupimy się na wykorzystaniu tradycyjnego uzbrojenia. Mają jednak też pojawić się bardziej absurdalne bronie.

Gra zaoferuje oczywiście opcję rozegrania całej kampanii w kooperacji dla dwóch graczy, tak jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami